יש לי לקוחה, שעומדת בראש של פרויקט חשוב מאוד.
אישה מאוד צנועה, שקולה, לפני כל תשובה שהיא עונה לי היא חשובת שעה, אף פעם לא ראיתי אותה אוכלת או שותה.
אנחנו בונים ביחד אסטרטגיה לתוכנית שלה, ומשהו לא עובד, ושוב ושוב אנחנו חוזרים לאותו מקום, משהו תקוע, לא מצלחים להגיע לפיצוח.

כל פעם שאנחנו נכנסים לסיעור מוחות, היא נושמת עמוק, חושבת וממתינה לתשובה הכי מדויקת שלה.
בפעם האחרונה שישבנו, לסיעור מוחות, לא יודע מה עבר עלי, ואמרתי לה, ככה בפנים, (זה קורה לי לפעמיים) , תגידי מה עובר לך בראש עד שאת עונה לי, היא חיכה לקחה לעצמה חמש דקות, ואמרה לי״ הרבה דברים עוברים לי בראש, מחשבות טפשיות שאני לקוחת את כולם שוקלת אותם, והופכת אותם לתשובה הנכונה״
הרבה מאמץ אמרתי לה .
״ברור, אבל פעם לא הייתי ככה, פעם הייתי חומר קופץ בראש,מכיר אני אני אני, בחורה יצרית כזאת, ששולפת תשובות ואומרת תמיד מה שהיא חושבת, אבל אחרי הרבה סדנאות, והרבה תהלכים עמוקים למדתי לשלוט בזה, ולהיות הבחורה השקולה שאני היום״ החיים הם מסע של שינוי היא אומרת לי אחרי הרבה מחשבה ונשימות, ומחיכת אלי״.
תסלחי לי אם אני קצת חוצפן, אבל יש מצב שאני מקבל לפגישה הזאת את המופרעת היצרית, ששולפת תשובה מהמותן, אמרתי לה.
היא בא לחכות שוב איזה כמה דקות, אבל לא נתתי לי, נו תעני אמרתי.
ברור לכם שזאת הייתה הפגישה הכי טובה שלנו, ושסוף סוף הצלחנו לפצח את האסטרטגיה שרצינו.

תובנה
אלוהים נותן לנו מתנות, תכונות שמתאימיות רק לנו, אבל החברה, ההורים ,חברים , מקמות עבודה, מורים בבית ספר, גורמים לנו לחשוב שהם תכונות לא מספיק טובות , תכונות שצריך ולהתביש בהן, דברים שצריך לשנות.
התכונות שהאלו שאנחנו מחבאים ולמען האמת מחבאים די בקושי, בדרך כלל הן התכונות הכי חזקות שלנו, הן המתנות שלנו,הם אלו שיכולות לעזור לנו הכי הרבה.

והינה שוב אני חוזר לשיווק כן( תקשורת כנה), אם יש לכם תכונה שבמשך שנים אתם נלחמים באה, מנסים למגר אותה מהחיים שלכם אולי כדאי שתנסו, להשתמש בה, ולא סתם להתמשמש בה לזרוח איתה, בהתחלה רק פה בשיווק של העסק שלכם, ופה תצעדו איתה הכי רחוק , הכי חזק והכי בווילים שאתם יכולים, יש לי תחושה שיקרו לכם ניסים.

אוהב אותכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *