היום טילנו בונציה, ואיימי כמו ישראלית,תרבותית וטובה, הורידה את המכנסים בכיכר המרכזית מול העוברים ושבים המביטים בה במבט מוקסם, שהופך למבט מבוהל, שהופך למבט של בוז, והחליטה ששם, כן דווקא שם, היא רוצה לעשות קקי.

ישר רצנו לעצור אותה, אבל היה כבר מאוחר מידי, ואחרי מאבק לא קטן שבו איימי עומדת על שלה לחרבן במרכז הכיכר, ואנחנו מלאים בבושה מנסים לגרור אותה לשירותים הקרובים, הצלחנו למשוך אותה לפינה צדדית,ולסים שם את שהתחילה, כשהינו כבר בשלבים אחרונים,כולל איסוף, וניגוב של כל שארית שהייתה, וניגוב הרצפה במגבונים, רצה לעברינו מארחת מאחד מביתי הקפה ובאנגלית עם מבטא איטלקי צרחה עלינו זה עיר כאן, לא שירותים ציבורים.

היא כמבון צודקת,זה לא מנומס לעשות מספר שתיים, באמצע העיר, גם לא שאת ילדה בת שנתיים, בכלל מספר שתיים, זה משהו שאנחנו מתבשים בו למרות שכולנו עושים אותו.

כאילו ,לכלבים מותר לחרבן באמצע העיר, הרי הבעלים שלהם אוספים את הקקי שלהם, ויונים ברור שמותר להם לחרבן גם על שולחנות של בתי קפה, ולפעמים אפילו על הראש שלנו,וקקי של סוסים ברור שהוא מרוח שם על הרצפה בכל מקום, בגלל הכרכרות עם הסוסים, וקקי של שחפים ועכברים.

אבל מה שבאמת מגעיל זה דווקא קקי של ילדה בת שנתים, חייה מסוג, בן אדם, לחייה הזאת אסור לעשות קקי באמצע הרחוב, רק בשירותים שעולים יורו לאדם.

והחיה הזאת לובשת בגדים ורוב הזמן מתבישת במה שהטבע נתן לה.

אז לאיימי שהיא רק בת שנתיים, היה טבעי וחופשי לעשות מספר שתיים דווקא באמצע הכיכר הכי חשובה בונציה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *