בפגישה עם לקוח חדש, הוא מספר לי שלמרות שהוא עשה עמוד נחיתה מעוצב ויפה ושהוא משקיע המון כסף בפסיבוק וגוגל. הלקוחות היחדים שמגעים עליו מגיעים עליו מפה לאוזן.
תוך כדאי שיחה כנה, איתו לאט לאט אני מבין יותר ויותר את השרות הוא נותן, אבל שאני קורא את הטקסט באתר ומסתכל על הקמפין שיצרו לו בפסיבוק, אני רואה פער.
מה זה אני שאול אותו, אתה מספר לי על מוצר אחד ומפרסם מוצר אחר.
כן הוא אומר לי, אם אני אפרסם את מה שאני נותן באמת אף אחד לא ירצה את השרות שלי, יהיה להם דעות קדומות על זה, הם יחשבו שאני מין רוחני כזה.
לכן אני מוכר להם את זה בשפה שהם מבינים, בשפה שלהם ,וכשהם יבאו לפה הם כבר יראו מה הם מקבלים.
אני מסתכל לו לתוך העיניים,ואמור, אתה בעצם מתביש במוצר שלך.
הוא שותק מובך, הגוף שלי קצת רעד ואני מאוד תרגש,אתה עושה על הלקוחת שלך מניפולציה, ואתה מתפלא שאף אחד לא מגיע אליך דרך הפרסום הזה, אמרתי לו טיפה בכעס.

בדרך חזרה תוך כדאי נהיגה, הבנתי פתאום,למה כול כך כעסתי על המניפולציה שלו, הבנתי שאני בדיוק כמהו, שגם אני מתביש במוצר שלי, שגם אני מפחד שאנשים לא יבוא אלי עם אני יגיד את האמת שלי, שגם אני בדיוק כמהו מפחד שיחשוב שאני רוחני כזה.
שגם אני מוכר שיווק, במקום תקשרות אמיתית.

כל פעם שאני רוצה לפרסם משהו, שעשיתי את האתר שלי, בקמפינים שעשיתי אפילו בסטאוטוס שאני כותב או בסיפור אישי שאני כותב, אפילו פה בפיסבוק, אני כל הזמן חושב מה יקרה עם מנכ״לים של חברות גדולות, מנהלי משרדי פרסום גדולים, סמנכלי שיווק,או אנשים אחרים שאני עובד איתם, יראו אותי , כמו שאני מבפנים ,את החלום שלי,את החזון שלי את הדרך האמיתית שאני רוצה לשווק בה, מה יחשבו עלי, ולכן אני כותב ומוחק מחוק וכותב,והרבה פעמיים לא מפרסם דברים שאני שלם איתם ב מאה אחוז או מפרסם דברים שהם ליד מה שאני באמת רוצה להגיד.

אז כן קוראים לי רועי בן יוסף ויש לי חזון לשווק ולפרסם בדרך אחרת, בדרך של אמת, בדרך שמתחילה מבפנים ורק אז יוצאת החוצה, בדרך של כנות, אני עובד לא רק על תוכן ,סרטים, אתרים ומסעי פרסום, אני עובד ביחד עם הנפש של אדם שנותן את השרות ומשתדל לצאת איתו למסע אמיתי מהפנים החוצה, כן גם אם זה מנכ״ל חשוב לבוש בחליפה, גם לו מתחת לבגדים יש נפש שרוצה לצאת למסע של תקשורת עם קהל היעד שלו, ותאמינו או לא מסע פרסום שמתחיל מבפנים שהוא יוצא החוצה ופוגש לבבות אחרים, אין שום דבר שיכול לעצור אותו

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *