סדנת ריפוי בכסף

כסף, כסף, כסף, כסף

הנושא שמעסיק כה רבים מאיתנו, כל כך הרבה פעמים בשבוע, ביום, בשעה, בדקה.

מה יהיה בעשירי לחודש?
מה להגיד כשמתקשרים מהבנק?
למה אני לא מצליח להתפרנס בשפע מהמתנה שלי?
למה אני לא מסוגל להוציא על עצמי שקל, למרות שאני מרוויח מאד יפה?
כמה לבקש מהלקוח החדש כדי שלא יברח, ואני לא ארגיש פראייר?
איך זה שאני שוב צריכה לבקש כסף מההורים החודש?

30629057_1951868481736755_4196702855198932992_n

בסדנה מספרים רועי ודריה את הסיפור האישי שלהם עם כסף,
סיפור שהתחיל אי שם בשנת 2000 בשעה שעמדו בסופר השכונתי וצעקו אחד על השני
אם לקנות גבינה לבנה בחמישה שקלים או לא ?
סיפור שממשיך להתנהל כבר 18 שנה, במהלך חיים ועשייה משותפים.

רועי ודריה חוקרים ביחד את נושא הכסף, מבקשים להבין ולרפא את המקומות הכי עמוקים שלהם מולו, ועושים זאת יום יום, דקה דקה. במהלך האירוע הם ישתפו בסיפורם, וילמדו בשמחה כלים ותובנות שפיתחו בנושא.

ההשקעה שלכם בכם – 250 ש"ח למשתתף.

נשמח מאוד לפגוש אתכם,
לכל שאלה, תהייה ובקשה ניתן להתקשר לאחיהוד

תוכן הסדנא

בחלק א' של הסדנא רועי ודריה מספרים את הסיפור האישי שלהם וכיצד עברו מחיים של דוחק וצמצום מחשבתי לגבי הכסף שלהם לחיים בהם אנרגיית הכסף זורמת דרכם בקלות ובשמחה.

בחלק זה מספרים השניים כיצד יצאו למסע חקר של המחשבות שלהם לגבי כסף, השחזורים שהם עשו מבית הוריהם, כיצד הבינו איזה צרכים ורגשות שלהם מקבלים מקום בדרך הנוכחית בה הם מתנהלים וכיצד ניתן לנסות ולשנות את כל אלו.

לקראת סיום החלק הראשון המשתתפים לומדים להכיר בכך שהמציאות היא המפה הכי עמוקה של הצרכים שלהם ומאתרים את הצרכים האישיים שלהם לגבי כסף.

בחלק ב' של הסדנא מקבלים המשתתפים תרגילים שמבוצעים בזמן אמת ביחד ובהנחייה של רועי ודריה לגבי המחשבות והרעיונות שיש להם כיום על כסף. כחלק מהתרגיל מגלה המשתתף מה היא צורת המחשבה הבסיסית עליה הוא נשען במסע שלו עם כסף בעולם הזה, ולראשונה אולי מצליח לראות שיש לו אפשרות להפריד אותה ממנו, בדרך לשינוי המציאות שלו. דרך זאת לומדים המשתתפים על מעגל הכאב שאופף אותם בנושא ועל הדרכים לעבוד איתו ובנוסף נחשפים לראשונה לרעיון שכסף הוא אנרגיה, תנועה ותשוקה.

בחלק זה מציגים רועי ודריה את השחזורים שלהם מול כסף ומאפשרים למשתתפים לגלות את השחזורים שלהם בנושא (שחזור = רצף פעולות עכשווי המשחזר שוב ושוב סיטואציה מוכרת מהעבר).

בחלק השלישי של הסדנא והאחרון מקבלים המשתתפים את מודל מהצ"ב (מציאות, התנהגות, צורך, בקשה) ולומדים כיצד להתמודד בזמן אמת עם סיטואציות יומיומיות בהתאם למודל זה. כך למשל אם לא משלמים לאדם בזמן, מתבטלות לו פגישות, או שתמיד מבקשים ממנו הנחה, הוא לומד להכיר בצרכים שלו שגרמו לו להיות בסיטואציות האלה וביחד עם המנחים מוצא דרך אחרת, חלופית, לענות על הצורך העמוק שיש לו, ולא דרך המצבים המקטינים/מצמצמים/מגבילים שהיה בהם עד היום.