דריה כנף

שאני קורא את המילים שלה אני שומע מנגינה שמרפאת אותי

שאני קורא את המילים שלה אני שומע מנגינה שמרפאת אותי.

דריה כנף
בשבוע הבא אני מקיימת בפעם השנייה את סדנת הנשים שלי, ובא לי לספר מה קרה לי, אישית, בחודש שחלף מאז הפעם הראשונה:
1. התמודדתי עם נושא החברות הנשית בחיי, והצלחתי להכניס אליו ועליו הסתכלות חדשה שעושה לי הרבה יותר טוב.
2. התחלתי לקבל אנשים באופן מסודר לפגישות אישיות שאינן משפטיות. פגישות בהן יושבים ומדברים על החיים, ואני נותנת את נקודת המבט שלי על הסיטואציות שעולות. וכמה כיף לי פשוט לשבת עם אנשים, אחד על אחד!
3. חזרתי לעשות ספורט באופן מסודר ואינטנסיבי, וגם לשים לב לתזונה שלי, שני דברים שבזמן האחרון לא הצלחתי באמת לעשות.
4. התחלתי לשמוע שהגוף שלי מדבר איתי, וממש מאותת לי כשאני אומרת משהו לא מדוייק / בוגדת בעצמי / לא הולכת בכיוון שטוב לי. הבנתי איזה איברים מודיעים לי על חוסר הדיוק, ואני באשכרה הולכת איתם בעולם, ועושה מה שהם אומרים לי!
5. עליתי לראשונה בחיי על במה מול אנשים זרים, שלא אני הזמנתי, בלי רועי לצידי, בלי מצגת מאחוריי, ופשוט הייתי מי שאני. היה מושלם.
6. הפקתי לעצמי לראשונה בחיי כרטיסי ביקור! את הכרטיס הראשון אבא שלי הפיק לי, זה היה לפני שמונה שנים כשיצאתי לעצמאות, ואני זוכרת שהוא ואמא שלי בנו לי ביחד את הגרפיקה, והזמינו את מספר הכרטיסים הכי גדול שהיה לחנות להציע 🙂 בחודש האחרון הבנתי שהכרטיסים ההם (שעדיין לא נגמרו), כבר לא רלבנטיים למי שאני היום, והזמנתי חדשים. אומנם בכמות הכי קטנה שהייתה בחנות, אומנם אף אחד לא מחלק היום כרטיסי ביקור, ואומנם זה רק סימבולי, אבל עדיין.
*
לסיכום: אולי זו הסדנא, אולי זו ההסכמה שלי לצעוד, אולי זה חודש היומולדת, אולי קורה משהו טוב בכוכבים, האמת – שלא אכפת לי למה, העיקר שהתנועה מתרחשת, ואני מודה עליה.
בתגובה הראשונה אני מניחה לינק לסדנא הקרובה,
ואומרת בפה מלא: אני ממש אשמח לפגוש עוד נשים, עוד נשמות, עוד אהובות מראש שבא להן להעביר ביחד בוקר של העמקה לתוך עצמנו, ואולי ממנו גם תגיע תנועה חדשה.
חיבוק ותודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *