מעבדות לכנות

בואו גם אתם לשחרר את תודעת העבד ולמצוא את החופש הטמון בכם
סדנא רוחנית מעשית

SOLD OUT נסגרה ההרשמה

אחד הדברים שהיהדות מתעסקת בהם, עוד משחר ההיסטוריה, היא היציאה של עם ישראל מעבדות לחירות:
אָֽנֹכִ֖י֙ יְהוָ֣ה אֱלֹהֶ֑֔יךָ אֲשֶׁ֧ר הוֹצֵאתִ֛יךָ מֵאֶ֥רֶץ מִצְרַ֖יִם מִבֵּ֣ית עֲבָדִ֑ים: (שמות פרק כ פסוק ב)

אבל מהי בכלל אותה עבדות?

האם היא מתקיימת רק במצרים?

או אולי גם היום, אנחנו עבדים?

עבדים למקום העבודה שלנו?

עבדים למטלות הבית והיום יום שלנו?

עבדים לכסף?

עבדים לערך? למשמעות?

עבדים למשפחה שלנו? לילדים שלנו? לבני הזוג שלנו?

עבדים לחברים שלנו?

עבדים לרצונות שלנו? לחלומות שלנו?

עבדים לאוכל?

בסדנא "מעבדות לכנות", אנחנו הולכים לצעוד בדיוק במקומות האלו, וליצור תנועה מעבדות לחירות, לכנות פנימית וחיצונית.

מה כוללת הסדנא?

הסדנא כוללת עבודה רוחנית עמוקה, ומתכתבת גם עם עשר הספירות, מתורת הקבלה, וגם עם הסיפור המקראי, מהרגע שעם ישראל צועק לשם, ועד הגעתם לארץ המובטחת.

הסיפור המקראי, אולי כפשוטו מביא את הסיפור ההיסטורי, אבל בעומקו הוא מדריך פרקטי תודעתי שמתאים לכל זמן ולכל דור, סיפור שמסביר ומראה כיצד ניתן בכל רגע ובכל תחום לצאת מעבדות לחירות, לכנות.

 

איך בדיוק בנויה הסדנא?

הסדנא בנויה מ- 10 מפגשים, והיא מחזקת את החיבור לאל, או כמו שקראו לזה הפילוסופים בימי הביניים לשכל, או למוסר הכללי, ומשם יורדת לעבודה בכל מישורי החיים.

בכל מפגש נעסוק בעולם תודעתי אחר, אשר מקביל לאחת המכות שקיבלו המצרים, בדרך ליציאה של עם ישראל מעבדות לכנות:

מפגש 1: מכת הדם
נעבוד על תודעת העבד שלנו בכל מה שקורה בהזנה שלנו, אוכל, תוכן, הנאות.

מפגש 2: מכת הצפרדע
עבודה תודעתית עם עבדות במערכות יחסים: זוגיות, הורות, משפחה, חברים, מתי אני עבד לאחר ומתי אני פועל על פי האלוהות שבי.

מפגש 3: מכת כינים
עבודה עם מחשבות, מחשבות יכולות להיות המקום הכי גבוה בתודעה שלנו, הכי קרוב לאל, לשכל הכללי, אך הן גם יכולות להיות הכלא שלנו, מתנועה ושינוי בחיים. בסדנא נלמד כיצד לעבוד איתן ונכיר מבנים מחשבתיים שונים.

מפגש 4: מכת ערוב
עבודה עם טראומות שיש לנו בגוף, אחת מהדרכים לשמר את תודעת העבד היא דרך אילוף הגוף דרך טראומות בתוך הגוף שלו, בסדנא נלמד כיצד לזהות את זה, וכיצד לעבוד איתן.

מפגש 5: מכת דבר
עבודה עם היצרים שלנו, כנשמות שגרות בתוך גוף, יש לנו כמיהה ליצרים שלנו: מיניות, קנאה, טריטוריה, רעב, כעס. כיצד עובדים עם המקומות האלו? ועם תודעת העבד אשר מנסה לרסן אותם, תורמת להתפתחות שלנו ולחיבור שלנו לאל.

מפגש 6: מכת שחין
עבודה עם התפקידים שלנו, הורה, מנהל, בן. אח, חבר, גבר, אישה, יהודי, ישראלי, מהם התפקידים שלנו, האם התפקידים האלו חוסמים אותנו מלהקשיב ללב שלנו, להתחבר לאל שבנו, ואיך הם יכולים דווקא לעזור לנו בחיבור הזה כשעושים את הניקוי המתאים.

מפגש 7: מכת ארבה
תודעת העבד שלי אל מול המסד, אל מול המדינה, אל מול הממשלה, כיצד אני מוצא את עצמי בתוך מדינה, מול גופים ממשלתיים, מול כוחות חיצוניים, האם גם שם אני יכול לשמור על הייחוד שלי, על החיבור הישר שלי לאל, ולנקות את תודעת העבד ממני.

מפגש 8: מכת חושך
עבודה עם החושך והאור שבי, מה אני עושה מתוך הטוב הפנימי שלי והאם תודעת העבד משתמשת באור שבי, בטוב שלי, על מנת לגרום לי לעשות פעולות שם מתוך התנועה העבדותית. לדוגמא להיות טוב זה לוותר על הצרכים שלי ולא להשמיע את הקול שלי במערכות יחסים, כיצד ניתן לנקות את האור שלנו.

מפגש 9: מכת בכורות
כיצד מנקים את התודעה שלנו מעבדות, כיצד ניתן לעשות את זה גם ברמה הקונסטלטיבית שלנו מול ההורים שלנו, ומול הילדים שלנו, או אלו שיהיו לנו, או מול הדור הבא, כיצד נשחרר את תודעת העבד מתוך המעבר הבין דורי.

מפגש 10: מכת ברד
כיצד אני מביא את עצמי לידי ביטוי בעולם, מה היא המתנה שלי, ממה אני יכול להתפרנס כאדם חופשי, כיצד אני יכול להרוויח ממי שאני, עבודה עם התודעה למשמעות והגשמה בעולם, אחרי הניקוי של תודעת העבד ממנה.

איך להשתחרר מתודעת עבד דרך 10 רמות עבודה

רועי בן יוסף כנף

רועי, מפתח שיטת “כנות” ומחבר הספר “להרוויח ממי שאני“, גילה על בשרו שבשביל להצליח עליו לשדרג את מערכת ההפעלה שלו על ידי עבודה רגשית תודעתית.

אנחנו נדרשים לפגוש את כל חלקי העצמי ולפתור טראומות מהעבר, פשוט כך.
לא משנה כמה ידע, סדנאות או כלים נרכוש – הדרך לפרוץ החוצה ולהביא את המתנות שלנו לעולם חייבת לעבור דרך שדרוג התוכנה שלנו.

בעקבות המסע שלי פיתחתי שיטה וכתבתי ספר. העברתי מאות סדנאות בכל הארץ, פגשתי אלפי בעלי עסקים ועצמאים, זוגות ומשפחות ואני מייצר כל הזמן עוד ועוד כלים מבוססי כנות ועבודה רגשית, למימוש בעסק, בזוגיות ובמשפחה.

הסדנא היא סדנא רוחנית מעשית, והיא נוגעת בכל תחומי החיים.

אנו מצווים לצאת מעבדות לכנות, בכל דור ודור, בואו גם אתם לשחרר את תודעת העבד, למצוא את החופש הטמון בכם, ואת החיבור הישיר שלכם אל האל, אל השכל הכללי, אל המוסר הנשמתי שלכם, ללא צורך בתיווך של חוקים וערכים.

ניפגש.

נטע אור
"הגעתי לרועי כשהייתי בתוך שותפות עסקית שלא מצאתי את עצמי בתוכה עד הסוף. תוך כדי הליווי של רועי מצאתי את הדרך להתחבר לעצמי, לצרכים ולרצונות שלי, וללמוד להביא את עצמי החוצה בדיוק כמו שאני. גילית עד כמה זה משחרר להגיד את הדברים כמו שהם, להרגיש את הדברים כמו שהם. למדתי לחבק את הפגיעות שלי ולהוציא אותה החוצה כחוזקה ולא כחולשה. הכנות מלווה אותי בדרך העסקית שלי היום ב-100%. אני מביאה את עצמי באותנטיות מול קולגות, משקיעים, ובשיתופי פעולה עסקיים. ובלי קשר אני סופר שמחה שהכרתי חבר שהוא כולו לב, אמת, והשראה ענקית :)"
משה מנו
רועי אנושי ומלא אהבה, בעזרתו מערכת היחסים שלי עם עצמי, נעימה, מקבלת וחומלת הרבה יותר. הלוואי שהיו מלמדים כנות בכל בית ספר ולכל גיל
דנה בק
אני לומדת מרועי ומהכנות ועוברת אצלו תהליך אישי כבר כמה שנים. לפני כן ניסיתי למצוא מה הנתינה שלי בעולם ואיך אני יכולה להתפרנס ממנה. הייתי בכל מיני תכניות אימון. עברתי קורס אצל מאמן עסקי שניסה לעזור לי לכתוב תכנית עסקית, עם חזון ואבני דרך וכל מיני מונחים שחשבתי שאני חייבת לדעת אותם אם אני רוצה שיהיה לי עסק משלי. אצל רועי מצאתי סוף סוף מקום שמדבר את השפה שלי. הוא לא אמר לי את צריכה להיות ככה וככה כדי להצליח, אלא יחד עם הכנות עזר לי לראות מה רוצה לצאת מתוכי ומה הדרך שלי והקצב שלי להוציא אותו. הוא גם עזר לי לבטא ולדבר את עצמי ואת מה שאני מלמדת בקלות ובאותנטיות. כך גם השיווק הפך ממשימה כבדה וקשה לתהליך התפתחות של הסכמה להיראות יותר ויותר ולדבר את האמת שלי.מאוד מרגש אותי שנפתחת מדרשה לכנות. אני חושבת שזאת מתנה ענקית לעולם שכל כך הרבה ירוויחו ממנה. אני אישית יודעת שאמשיך ללמוד ולהעמיק, כי הכנות הפכה לחלק עצום מדרך החיים שלי.
הקודם
הבא

איפה זה קורה?

הסדנא מועברת בבית של רועי בן יוסף, באווירה חמה ואוהבת בפרדס חנה, עם כיבוד קל.
כתובת: רח' ספיר 51/2, פרדס חנה

לחץ כאן לניווט

מתי זה קורה?

הסדנא מועברת בימי שני,
בין השעות 12:00 -10:00,

מתחילים בתאריך 20.02.2023 עד 08.05.2023

הסדנא מתחילה בעוד

ימים
שעות
דקות
הסדנא התחילה

כמה זה עולה?

הסדנא היא סדנא רוחנית מעשית, והיא נוגעת בכל תחומי החיים.

ההשקעה שלך עבור כל 10 מפגשים של הסדנא

1500 *ניתן לחלק ל-6 תשלומים
  • 10 מפגשים הנוגעים בכל תחומי החיים
  • עבודה רוחנית ומעשית עמוקה
  • סדנא מתאימה לכל דור ולכל תחום
  • אווירה חמה ואוהבת

רוצים עוד פרטים? דברו איתנו